Про нас

Інформація про підприємство

Комплексне, своєчасне і якісне забезпечення потреб підприємств та приватних осіб Західного регіону України продукцією чорної металургії в поєднанні з найвищим рівнем сервісу та наданням повного спектру послуг з металообробки.

Свою діяльність на ринку металопрокату ВАТ “Львівметал” розпочало у 1954 році. Підприємство з понад 50-ти річною історією, зі стійкими традиціями добросовісної роботи на ринку та іміджем впливової організації з середини 90 років була на межі банкрутства.

В 2002 році разом зі зміною керівництва, на підприємстві розпочався новий етап розвитку: було викуплено 4 складські секції, добудований, а в 2006 році і зданий в експлуатацію, адміністративний корпус, повністю відреставроване складське обладнання, відремонтовані станки, укомплектовано сортамент продукції – більше 300 асортиментних позицій.

ВАТ “Львівметал” стало одним із ініціаторів створення Торгової групи “Західсталь” – потужного об`єднання металотрейдерів, здатного оптимально вирішувати питання металопостачання підприємств і мешканців Західного регіону з допомогою мережі сервісних металоцентрів. Нині СМЦ “Західсталь” окрім Львова, вже сформовано у Луцьку, Ковелі, Хмельницькому та Івано-Франківську. Усі металоцентри працюватимуть у єдиному форматі, який передбачає найширший в регіоні асортимент продукції і певний набір послуг з металосервісу. Чи є альтернатива таким формам роботи з клієнтом? Хіба що намотування сотень кілометрів, збираючи потрібний асортимент продукції у всіх металотрейдерів міста та області. На сьогодні в перевагах комплексного обслуговування в сервісних металоцентрах “Західсталь” переконані понад 1000 підприємств західного регіону України.

Головні напрямки діяльності організації: оптова, дрібнооптова та роздрібна торгівля широким асортиментом металопродукції будівельного та промислового призначення з наданням сервісних послуг. У сортамент продукції входить арматура, круг, катанка, дріт, балка, швелер, листовий прокат, труби, кутник, квадрат, шестигранник, полоса. Найширший у регіоні асортимент металопродукції – понад 300 позицій – постійно оновлюється і розширюється, що гарантує задоволення будь – якого попиту споживачів. Також підприємство виконує замовлення на поставку спеціальних (конструкційних, термічних, легованих і т.д.) марок сталі. Якість продукції відповідає високим вимогам стандартів і технічних умов України, що підтверджується відповідними сертифікованими документами.

Підприємство надає широкий спектр послуг по порізці та доставці товару. Відвантаження здійснюється з використанням електронних ваг. Важливою для клієнта послугою є формування попередніх замовлень: це звільняє його від необхідності чекати в черзі. За умови попереднього замовлення – відвантаження автотранспорту будь-якої комплектації здійснюється протягом 30 хвилин.

Багаторiчний досвід співпраці з провідними виробниками металопрокату та найбільшими торговими домами (“Леман – Україна”, “Запоріжсталь”, “Криворіжсталь”, “Інтерпайп”, “Донецький металопрокатний завод”, “Ілліч–сталь”, завод ім. Комінтерна, ТзОВ “Такт”, ТзОВ “Стальний дім”, ЗАТ “Трубосталь” та ін.) забезпечує поставку споживачам широкого асортименту продукцiї, якiсть якої вiдповiдає високим вимогам стандартiв i технiчних умов України, що підтверджується відповідними сертифікованими документами.